Apeaksoft Mac Cleaner

Apeaksoft Mac Cleaner

Bezpośrednio wyszukaj pliki według nazwy i kolejności ze zeskanowanego wyniku

Apeaksoft Mac Cleaner umożliwia sprawdzenie statusu systemu Mac. Na przykład widać wyraźnie użycie procesora. Co więcej, można zobaczyć wykorzystanie pamięci i dysku. Narzędzie do czyszczenia komputerów Mac może pomóc w określeniu, co zajmuje... Zobacz pełny opis

Bezpośrednio wyszukaj pliki według nazwy i kolejności ze zeskanowanego wyniku

Apeaksoft Mac Cleaner umożliwia sprawdzenie statusu systemu Mac. Na przykład widać wyraźnie użycie procesora. Co więcej, można zobaczyć wykorzystanie pamięci i dysku. Narzędzie do czyszczenia komputerów Mac może pomóc w określeniu, co zajmuje miejsce na dysku twardym i gdzie marnuje się cała przestrzeń. Następnie możesz zacząć usuwać te niepotrzebne pliki, logi systemowe, pamięci podręczne, załączniki do poczty, kopie zapasowe iTunes itp. Z komputera Mac.

Kluczowe funkcje:

1. Niesplikowe pliki: szybko znajduj i usuwaj bezwartościowe dane / logi z pamięci podręcznej;
Usuń niepotrzebne pliki ze zdjęciami / wiadomościami; Wyczyść Kosz; Uzyskaj więcej miejsca na dysku Mac.

2. Duże i stare pliki: skanowanie wszystkich dużych lub starych plików; Selektywnie usuwaj bezwartościowe pliki zgodnie z potrzebami; Szybki podgląd, aby wskazać te, które chcesz usunąć.

3. Duplicate Finder: Szybkie wyszukiwanie i usuwanie duplikatów plików lub folderów na komputerze Mac. Wysoce obsługuje wszystkie popularne typy danych, takie jak wideo, muzyka, obraz, dokument i inne.

4. Odinstaluj aplikację: w przypadku niektórych rzadko używanych aplikacji można je odinstalować i usunąć powiązane z nimi pliki, aby odzyskać więcej miejsca na komputerze Mac.

5. Dane prywatności: Wyczyść historię odwiedzin, historię pobierania, pliki do pobrania, dzienniki wyszukiwania, pliki cookie, dzienniki logowania i inne informacje w Safari, Chrome i Firefox, aby chronić swoje dane osobowe.

6. Bezpośrednio wyszukaj pliki według nazwy i kolejności według rozmiaru, czasu, itp. Ze zeskanowanego wyniku

7. Podgląd śmieci plików, pamięci podręcznych, dzienników, śmieci plików przed oczyszczeniem.

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

Apeaksoft Mac Cleaner

Download

Apeaksoft Mac Cleaner 1.0.12

Opinie użytkowników o Apeaksoft Mac Cleaner

Sponsorowany×